Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

Seçen Pano ;1990 larde, Sayın Ahmet Seçen tarafından küçük bir şahıs şirketi olarak sektöre adım atmış mevcut yönetimimiz tarafından bugünkü unvanını almış olan Seçen Pano‘ nun asıl amacı; Alçak gerilim ve dağıtım panoları üretmektir.

Günümüzde, Ankara’da ki Ostim Organize Sanayi Bölgesinde, 1.200 m²’lik alana sahip tesisimiz; Çevreye dost, yeni ve modern üretim hatları ile kapasitesini artırarak, gelişmekte olan sektörlerin, pano ile ilgili ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir.  Uluslararası standartları gözeterek, üretimini kaliteli ve hızlı şekilde sürdürmeyi amaç edinen firmamızın müşterilerine karşı asıl gayesi; Tedarikçiden daha çok başarılı bir çözüm ortağı olabilmektir.

Alçak gerilim ve dağıtım panoları ile ilgili her türlü gereksinim için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız; Mühendislik tabanlı ve müşteri odaklı, standart ve özel tasarlanmış kabin ve panoların üretimi yapmaktadır. Bu kapsamda, ürün yelpazemizde yer alan ürünlerimizin bazıları aşağıda belirtilmiştir:

Duvar Tip Panolar
Dikili Tip Panolar
Kompanzasyon Panolar
Paslanmaz Panolar
Ex proof Panolar
EMC Panolar
Elektronik Sistem Kabinleri
Konsol Sistemleri

Özel Üretim Panolar
Özel Makine Kabin Sistemleri