FİRMAMIZ SEÇEN ELEKTRİK
PANO
Elektrik panoları imalatında Türkiyenin lideridir.. FİRMAMIZ HAKKINDA
KURUMSAL

FİRMAMIZ HAKKINDA

1990 yılında Sayın Ahmet Seçen tarafından kurulan Seçen Pano‘ nun asıl amacı; Alçak gerilim ve dağıtım panoları üretmektir.

Başta küçük bir atölyede sektöre adım atan günümüzde 1,200 m² lik bi  tesiste konumlandırdığımız firmamız, Türkiye’nin pano sektöründe en büyük üreticisi ve ihracatçısı konumuna gelmiştir.Çevreye dost, yeni ve modern üretim hatları ile kapasitesini artırarak, gelişmekte olan sektörlerin, pano ile ilgili ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Uluslararası standartları gözeterek, üretimini kaliteli ve hızlı şekilde sürdürmeyi amaç edinen firmamızın müşterilerine karşı asıl gayesi; Tedarikçiden daha çok başarılı bir çözüm ortağı olabilmektir.Alçak gerilim ve dağıtım panoları ile ilgili her türlü gereksinim için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız; Mühendislik tabanlı ve müşteri odaklı, standart ve özel tasarlanmış kabin ve panoların üretimi yapmaktadır. Bu kapsamda, ürün yelpazemizde yer alan ürünlerimizin bazıları aşağıda belirtilmiştir:

 • Duvar Tip Panolar
 • Dikili Tip Panolar
 • Sayaç Panolar
 • Paslanmaz Panolar
 • Kompanzasyon Panolar
 • Ex proof Panolar
 • EMC Panolar
 • Elektronik Sistem Kabinleri
 • Konsol Sistemleri
 • Özel Üretim Panolar
 • Makina Kabinleri
NEDEN BİZ?

Neden Seçen Elektrik Tercih Etmelisiniz?

BİZİ FARKLI YAPAN NE?

Firmamız

Buraya içerik girilecektir. Buraya içerik girilecektir. Buraya içerik girilecektir. Buraya içerik girilecektir. Buraya içerik girilecektir.Buraya içerik girilecektir. Buraya içerik girilecektir. Buraya içerik girilecektir. Buraya içerik girilecektir. Buraya içerik girilecektir.

DEVAMINI OKU

Slide MİSYONUMUZ Buraya içerik girilecektir.
Buraya içerikleriniz girilecektir.
Buraya içerik öğesi girilecektir.
Buraya içerikler girilecektir.
Buraya içerik girilecektir.
Devamı
Slide VİZYONUMUZ Buraya içerik girilecektir.
Buraya içerikleriniz girilecektir.
Buraya içerik öğesi girilecektir.
Buraya içerikler girilecektir.
Buraya içerik girilecektir.
Devamı
ne yaparız

Üretimlerimiz

Ürünler

Özel İmalat Panolar

Gemi Tipi Panolar, Test Panoları, Kompanzasyon Sistemleri, MCC Sistemleri, Kontrol ve Dağıtım Panolarında kullanılmaktadır.Müşterinin özel isteklerine göre imalat yapılmaktadır. Diğer panolardaki kalite standartlarımız burada da kullanılmakta olup müşteri isteğine göre ilaveler yapılabilmektedir.

Ürünler

Piyano Tip Panolar

MCC Sistemler, Kontrol Panelleri ve Test Panolarında kullanılmaktadır. Özellikle fabrikalarda Motor Kontrol sistemlerinde Kontrol paneli olarak tercih edilirler.

Ürünler

Otomasyon Panosu

İmalatını yaptığımız Otomasyon Panoları Sonradan Genişletilebilir ve değiştirilebilir, Uzun Süre Bakım Gerektirmez, Yüksek Performanslı ve Hızlıdır, Olumsuz Şartlarda( Tozlu, Sıcak, Nemli, Titreşimli, vs) Çalışabilme Özelliğine Sahiptir.

Ürünler

Dikili Tip Panolar

Dağıtım Sistemleri, Kompanzasyon Sistemleri, MCC Sistemler ve Fonksiyonel olarak bir çok sistemde kullanılmaktadır.Genel olarak 1600,1800,2000 (varsa + baza) yüksekliklerinde imal edilirler ve TMŞ, çoklu otomat sistemlerinde ve Motor yol verme sistemleri (Hız kontrol sistemleri) tercih edilirler.

Ürünler

Harici Panolar

Trafo Panoları, Dağıtım Sistemleri, Kompanzasyon Sistemleri, MCC Sistemler ve Fonksiyonel olarak bir çok sistemde kullanılmaktadır.Dış ortamlarda tercih edilirler. Genel olarak bina içi yer sorunu olan ortamlarda tercih edilirler; 1600,1800,2000 (varsa + baza) yüksekliklerinde imal edilirler ve TMŞ, çoklu otomat sistemlerinde ve Motor yol verme sistemleri (Hız kontrol sistemleri) tercih edilirler. IP koruma sınıfları yüksektir. Yağmurdan etkilenmemesi için şapkalı imal ediliriler.

Ürünler

Kompanzasyon Panosu

AG şebekelerinde güç katsayısını düzeltmek maksadıyla kullanılan araç ve gereçlerin yerleştirildiği panolardır. Bu panolar, kondansatör bataryalarının ve bunları kontrol etmekle görevli elektronik, elektromanyetik cihazların özel metal korunaklarıdır.

MÜŞTERİLERİMİZ